אירועים

איך לבחור חליפת חתן לחתונה – המדריך המלא

היום הגדול שלכם בפתח ולבישת ג'ינס וחולצת טריקו אינה באה בחשבון. אתם תצטרכו משהו ברמה גבוהה יותר, שיסמל אלגנטיות ועוצמה. כיצד מומלץ להתנהל? האם כדאי לקחת את אשתכם לעתיד שתבחר לכם את החליפה? או אולי חבר קרוב שלדעתכם מבין בתחום? ניסחנו לכם כאן את המדריך המלא לבחירת מוצר הלבוש היוקרתי ביותר שיהיה לכם בארון: חליפת חתן מן המעלה הראשונה!

בררו עם עצמכם האם תלבשו את החליפה פעמים רבות או כמוצר לבוש חד פעמי

חשוב לבדוק זאת היטב עם עצמכם, כי מי אם לא אתם תדעו? אם אתם אנשי עסקים שהלבוש היוקרתי חשוב להם, ושבאופן כללי מחפשים בגדי יוקרה כמוצר קבוע, ברור שעכשיו זו הזדמנות לרכוש חליפת חתן יוקרתית. ז'קט היוקרה, החולצה המכופתרת, המכנס האלגנטי, חגורת העור המהודרת, מטפחת דש הבגד, כל אלו יהיו מוצרי קבע אותם תלבשו באירועי יוקרה וכמובן בחתונתכם. לעומת זאת, אם לבוש יוקרתי לא מדבר אליכם ואתם מתעניינים בו רק כי זה מה שצריך לחתונה, אולי מומלץ לשכור חליפה. שכירת חליפת חתן עולה פחות מאשר הקנייה ובאופן משמעותי. לכן, אם ההתנהלות שלכם בדרך כלל אינה עם חליפות יוקרה, ייתכן כי זה מה שעליכם לעשות.

נסו כל מיני סוגים של חליפות חתן: אל תמהרו להגיד "לא" למה שנראה לכם מוזר

כולם יודעים כי חליפות חתן הן שילוב של נוחות ואלגנטיות. חלק ניכר מהחתנים שפגשתם בחייכם ושהתרשמתם לטובה מהחליפות שלהם לא היה מרוצה ממה שמדד בסלון החתנים ביום הראשון, אבל לאחר הלבוש הראשוני הוא גילה הפתעות חיוביות. ייתכן כי זה גם מה שיקרה לכם. בהדקו כל מיני סוגים של חליפות חתן, קלאסיות שחורות-לבנות, חליפות קיציות חומות, ועוד. זכרו כי רק לאחר שמדדתם והתנהלתם למשך דקות ארוכות עם החליפות, תדעו באמת מהו הסוד שלהן והאם הן כדאיות לכם בתור לובשי אלגנט לעתיד.

בחרו את החליפה בהקשר של זמן ומקום

מובן וברור כי יהיה הבדל משמעותי בין חתונה באולם יוקרתי לבין חתונה בגן אירועים של איזשהו מושב כפרי, או למרגלות חוף הים. הלבוש שתצטרכו מתבטא בכך, ולכן בבחירה הסופית של חליפת חתן מאד חשוב לזכור איפה אתם מתחתנים, לאיזה סוג של חתונה הלבוש מיועד ולהיכנס ל- MODE של אותה חתונה בעת שהותכם בסלון חתנים. בדרך זו תוכלו להבטיח לעצמכם את חליפת החלומות לאותה חתונה.

היוועצו עם מביני עניין: חברים טובים ואפילו עם אשתכם לעתיד

"אין חכם כבעל ניסיון" אמרו חז"ל והתכוונו שיותר ממומלץ להיוועץ עם מי שכבר התנסה בנושא: חתנים לשעבר שהייתם מרוצים מהלבוש שלהם, ואפילו בחירת ליבכם יכולה להשיא עצה טובה וחכמה. הציגו להם את הדילמות ושתפו אותם בהחלטות שעליכם לקבל בעת בחירת חליפת חתן חדשה. לעתים קרובות אתם תופתעו מהעצות שהם יספקו לכם אשר הוכחו פעמים רבות ככאלה שמשביחות את בחירת החליפה.

אולי גם תאהב